Práce u nás

Spokojenost v práci, znamená spokojenost v životě.

Naše společnost působí v Ostravě již více než 15 let. Jsme stabilním zaměstnavatelem s dlouholetou tradicí v regionu. Péče o naše zaměstnance je pro nás na prvním místě. Proto se usilovně snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí a aktivně podporovat vzdělávání zaměstnanců, pro které často připravujeme firemní akce a pravidelně oceňujeme ty nejlepší z jejich řad. Stejně důležitá je pro nás zpětná vazba našich pracovníků, kterou pravidelně vyhodnocujeme.

Taťána Nenzová Personální Manažerka

Příběhy našich zaměstnanců

Jmenuji se Beáta, v PEGATRONU pracuji již přes 10 let na oddělení zákaznického servisu. V průběhu let jsem se postupně vypracovala až k pozici Team leader. Nyní řídím svůj vlastní tým, který se.
Beáta Team Leader
Pocházím z Indie a v České republice žiju od roku 2021, kdy jsem zde začal studovat v navazujícím magisterském studiu. V současné chvíli jsem stále student, PEGATRON mi však dal příležitost pracovat a studovat zároveň ...
Yuvaraj Engineer Kvality
V naší firmě pracuji již od roku 2007. Do výběrového řízení jsem se přihlásila na doporučení kamarádky. Začínala jsem na oddělení kvality a bylo to zároveň i mé první zaměstnání.
Veronika Personální Asistentka
Do PEGATRONU jsem nastupoval na pozici Team Leader skladu a postupem času jsem přešel na pozici Material Control. Zde je mým úkolem.
Michal Material Control
Patřím k zaměstnancům s nejvýšší pracovní senioritou. Vzhledem k mé elektrotechnické kvalifikaci pracuji na pozici Egineering Technik.
Rostislav Egineering

Zaměstnanecké benefity

V PEGATRONU si uvědomujeme, že zaměstnání není pouze o výplatě. Práce pro naší společnost s sebou přináší také možnost čerpání široké nabídky zaměstnaneckých benefitů. Mezi zaměstnanci nejvíce ceněné patří dovolená navíc, příspěvky na penzijní připojištění, docházkové bonusy a možnost zúčastnit se celé řady firemních akcí, které v průběhu roku pravidelně pořádáme. Nabídku firemních benefitů i nadále aktivně upravujeme tak, aby byly stále více atraktivní pro naše stávající i budoucí zaměstnance.

Příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Příspěvek na dopravu
Docházkový bonus
Multisport karta
Klimatizované pracovište
Pravidelné vzdělávání
Náborový bonus
Sick days
Výkonnostní ohodnocení

Volné pozice (3)

Manažer kvality

Procesní inženýr

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici procesní inženýr/ka.

Manažer kvality
Procesní inženýr

Oprava elektroniky-nástupní bonus 10.000 Kč

Hledáme nové kolegy do našeho týmu s možností vycestování do...

Oprava elektroniky-nástupní bonus 10.000 Kč

    Kontaktní formulář

    Máte zájem o práci u nás?

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.