Práce u nás

Spokojenost v práci, znamená spokojenost v životě.

Naše společnost působí v Ostravě již více než 15 let. Jsme stabilním zaměstnavatelem s dlouholetou tradicí v regionu. Péče o naše zaměstnance je pro nás na prvním místě. Proto se usilovně snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí a aktivně podporovat vzdělávání zaměstnanců, pro které často připravujeme firemní akce a pravidelně oceňujeme ty nejlepší z jejich řad. Stejně důležitá je pro nás zpětná vazba našich pracovníků, kterou pravidelně vyhodnocujeme.

Taťána Nenzová Personální Manažerka

Příběhy našich zaměstnanců

Jmenuji se Beáta, v PEGATRONU pracuji již přes 10 let na oddělení zákaznického servisu. V průběhu let jsem se postupně vypracovala až k pozici Team leader. Nyní řídím svůj vlastní tým, který se.
Beáta Team Leader
Pocházím z Indie a v České republice žiju od roku 2021, kdy jsem zde začal studovat v navazujícím magisterském studiu. V současné chvíli jsem stále student, PEGATRON mi však dal příležitost pracovat a studovat zároveň ...
Yuvaraj Quality Engineer
Před ukončením mé sedmileté rodičovské dovolené jsem se rozmýšlela nad novou etapou mého profesního života. Začala jsem si hledat práci, která by mě bavila a dávala mi prostor k růstu. Takřka hned jsem měla štěstí a na podzim roku 2019 jsem nastoupila do společnosti Pegatron Czech, a to na administrativní oddělení, které je podporou, jak pro vedení společnosti, tak i zaměstnance samotné.
Radomíra Senior Supervisor
Patřím k zaměstnancům s nejvýšší pracovní senioritou. Vzhledem k mé elektrotechnické kvalifikaci pracuji na pozici Engineering Technik.
Rostislav Engineer
V PEGATRONU pracuji už 10 let. Nastoupil jsem po studiu a to přes personální agenturu na pozici Testera.
Kamil Asistent Engineer
Jmenuji se Pavel a v PEGATRONU pracuji již 16 let. Jsem technik, který postupně našel svou cestu směrem k Facility managementu. Prošel jsem si několika různými pozicemi, což mi poskytlo větší nadhled a porozumění celému provozu.
Pavel Facility Team Leader

Zaměstnanecké benefity

V PEGATRONU si uvědomujeme, že zaměstnání není pouze o výplatě. Práce pro naší společnost s sebou přináší také možnost čerpání široké nabídky zaměstnaneckých benefitů. Mezi zaměstnanci nejvíce ceněné patří dovolená navíc, příspěvky na penzijní připojištění, docházkové bonusy a možnost zúčastnit se celé řady firemních akcí, které v průběhu roku pravidelně pořádáme. Nabídku firemních benefitů i nadále aktivně upravujeme tak, aby byly stále více atraktivní pro naše stávající i budoucí zaměstnance.

Příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Příspěvek na dopravu
Docházkový bonus
Multisport karta
Klimatizované pracovište
Pravidelné vzdělávání
Náborový bonus
Sick days
Výkonnostní ohodnocení

    Kontaktní formulář

    Máte zájem o práci u nás?

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.