Práce u nás

Spokojenost v práci, znamená spokojenost v životě.

Naše společnost působí v Ostravě již více než 15 let. Jsme stabilním zaměstnavatelem s dlouholetou tradicí v regionu. Péče o naše zaměstnance je pro nás na prvním místě. Proto se usilovně snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí a aktivně podporovat vzdělávání zaměstnanců, pro které často připravujeme firemní akce a pravidelně oceňujeme ty nejlepší z jejich řad. Stejně důležitá je pro nás zpětná vazba našich pracovníků, kterou pravidelně vyhodnocujeme.

Taťána Nenzová Personální Manažerka

Příběhy našich zaměstnanců

Od mého příchodu do Pegatronu v roce 2017 jsem prošel neuvěřitelnou cestou, zažil jsem rozvoj nejen v oblasti technických dovedností, ale také osobní rozvoj. Moje cesta začala jako operátor přes agenturu, přestože mám ekonomické vzdělání, elektro mě vždycky fascinovalo, a tak jsem se rozhodl rozvíjet se v tomto oboru.
Jan Engineer
Do Pegatronu jsem nastoupila v roce 2017 na pozici operátor přes agenturu, poté jsem povýšila na multifunkčního operátora. Má kariéra se posunula o pár let později, kdy jsem se rozhodla přijmout výzvu a přihlásila jsem se do výběrového řízení na pozici vedoucího týmu.
Renata Team Leader
Do naší společnosti jsem nastoupil v roce 2020 na pozici „business profesionál“ s jasnou představou o tom, kam směřuji ve své kariéře. S postupem času a mým úsilím, jsem začal získávat hlubší povědomí o procesech a postupech ve firmě. Toto poznání mi umožnilo řešit náročnější úkoly a s podporou svého nadřízeného jsem se vypracoval na pozici projektového manažera.
Petr Project manager
Před ukončením mé sedmileté rodičovské dovolené jsem se rozmýšlela nad novou etapou mého profesního života. Začala jsem si hledat práci, která by mě bavila a dávala mi prostor k růstu. Takřka hned jsem měla štěstí a na podzim roku 2019 jsem nastoupila do společnosti Pegatron Czech, a to na administrativní oddělení, které je podporou, jak pro vedení společnosti, tak i zaměstnance samotné.
Radomíra Senior Supervisor
Jmenuji se Radek a do PEGATRONU jsem nastoupil v roce 2018. Od té doby uplynulo 5,5 let plných příležitostí. Začal jsem na pozici účetního a od té doby jsem prošel vývojem, který mě posunul na pozici senior účetní, což je důkazem, že tvrdá práce přináší výsledky.
Radek ACC Professional

Zaměstnanecké benefity

V PEGATRONU si uvědomujeme, že zaměstnání není pouze o výplatě. Práce pro naší společnost s sebou přináší také možnost čerpání široké nabídky zaměstnaneckých benefitů. Mezi zaměstnanci nejvíce ceněné patří dovolená navíc, příspěvky na penzijní připojištění, docházkové bonusy a možnost zúčastnit se celé řady firemních akcí, které v průběhu roku pravidelně pořádáme. Nabídku firemních benefitů i nadále aktivně upravujeme tak, aby byly stále více atraktivní pro naše stávající i budoucí zaměstnance.

Příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Příspěvek na dopravu
Docházkový bonus
Multisport karta
Klimatizované pracoviště
Pravidelné vzdělávání
Náborový bonus
Sick days
Výkonnostní ohodnocení

Volné pozice (1)

Field Application Engineer (Německo)

Field Application Engineer (Německo)

    Kontaktní formulář

    Máte zájem o práci u nás?

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.