Práce u nás

Spokojenost v práci, znamená spokojenost v životě.

Naše společnost působí v Ostravě již více než 15 let. Jsme stabilním zaměstnavatelem s dlouholetou tradicí v regionu. Péče o naše zaměstnance je pro nás na prvním místě. Proto se usilovně snažíme vytvářet příjemné pracovní prostředí a aktivně podporovat vzdělávání zaměstnanců, pro které často připravujeme firemní akce a pravidelně oceňujeme ty nejlepší z jejich řad. Stejně důležitá je pro nás zpětná vazba našich pracovníků, kterou pravidelně vyhodnocujeme.

Taťána Nenzová Personální Manažerka

Příběhy našich zaměstnanců

Jmenuji se Beáta, v PEGATRONU pracuji již přes 10 let na oddělení zákaznického servisu. V průběhu let jsem se postupně vypracovala až k pozici Team leader. Nyní řídím svůj vlastní tým, který se.
Beáta Team Leader
Pocházím z Indie a v České republice žiju od roku 2021, kdy jsem zde začal studovat v navazujícím magisterském studiu. V současné chvíli jsem stále student, PEGATRON mi však dal příležitost pracovat a studovat zároveň ...
Yuvaraj Engineer Kvality
V naší firmě pracuji již od roku 2007. Do výběrového řízení jsem se přihlásila na doporučení kamarádky. Začínala jsem na oddělení kvality a bylo to zároveň i mé první zaměstnání.
Veronika Personální Asistentka
Do PEGATRONU jsem nastupoval na pozici Team Leader skladu a postupem času jsem přešel na pozici Material Control. Zde je mým úkolem.
Michal Material Control
Patřím k zaměstnancům s nejvýšší pracovní senioritou. Vzhledem k mé elektrotechnické kvalifikaci pracuji na pozici Egineering Technik.
Rostislav Egineering

Zaměstnanecké benefity

V PEGATRONU si uvědomujeme, že zaměstnání není pouze o výplatě. Práce pro naší společnost s sebou přináší také možnost čerpání široké nabídky zaměstnaneckých benefitů. Mezi zaměstnanci nejvíce ceněné patří dovolená navíc, příspěvky na penzijní připojištění, docházkové bonusy a možnost zúčastnit se celé řady firemních akcí, které v průběhu roku pravidelně pořádáme. Nabídku firemních benefitů i nadále aktivně upravujeme tak, aby byly stále více atraktivní pro naše stávající i budoucí zaměstnance.

Příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Příspěvek na dopravu
Docházkový bonus
Multisport karta
Klimatizované pracovište
Pravidelné vzdělávání
Náborový bonus
Sick days
Výkonnostní ohodnocení

Volné pozice (6)

Projektový manažer – Senior

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici senior projektového manažera.

Procesní inženýr

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici procesní inženýr/ka.

Projektový manažer – Senior
Procesní inženýr

IT Engineer (podpora výrobního IS)

Trenér servisních techniků

Software engineer

Do našeho stále se rozvíjejícího týmu hledáme kolegu/kolegyni.

Servisní technik

Hledáme nové kolegy do našeho týmu s možností vycestování do...

IT Engineer (podpora výrobního IS)
Trenér servisních techniků
Software engineer
Servisní technik

    Kontaktní formulář

    Máte zájem o práci u nás?

    Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.