PEGATRON

Váš globální partner.

Posláním společnosti PEGATRON Corporation je dosáhnout celosvětového pokrytí služeb. Jednotlivé pobočky jsou rozmísťovány po celém světě tak, aby tento strategický cíl mohl být naplněn. Všechny jsou v neustálém kontaktu s centrálním ústředím v Taipei na Taiwanu. Globálním pokrytím trhu silně přispíváme k naší schopnosti uspokojit potřeby každého z našich klientů a dosáhnout tak nejkvalitnějších služeb v oboru.

Taipei, Taiwan
Shanghai, China
Suzhou, China
Chongqing, China
Hai Phong, Vietnam
Sydney, Australia
Tokyo, Japan
Chennai, India
Batam, Indonesia
Lousville, Indiana, USA
Juarez, Mexico
Sacramento, California, USA
Ostrava, Czech
 • Taipei, Taiwan
 • Shanghai, China
 • Suzhou, China
 • Chongqing, China
 • Hai Phong, Vietnam
 • Sydney, Australia
 • Tokyo, Japan
 • Chennai, India
 • Batam, Indonesia
 • Lousville, Indiana, USA
 • Juarez, Mexico
 • Sacramento, California, USA
 • Ostrava, Czech

PEGATRON Czech

Již od svého založení poskytujeme naším klientům široké spektrum komplexních služeb pro spotřební elektroniku. Progresivní systém řízení naší činnosti nám umožňuje nabídnout unikátní řešení v jednom balíčku. Pro dynamicky se rozvíjející portfolio produktů zajišťujeme výrobu, uskladnění, systematickou distribuci i nadstandardní péči v záručním i pozáručním servise. Veškeré služby našim klientům zajišťujeme v extrémně krátkém čase. Rychlost a kvalita jsou základní pilíře služeb naší ostravské pobočky.

Servis

Uvědomujeme si, že rychlost je v poskytování servisních služeb zcela zásadním prvkem. Proto jsme navrhli unikátní koncept procesu oprav, díky kterému dokážeme odbavit více než 80 % přijatých zakázek během jediného dne. Veškeré servisní úkony provádí pravidelně školení a certifikovaní zaměstnanci pod dohledem přísných standardů kvality. Naše servisní portfolio je široce diverzifikované a flexibilně se rozrůstá s ohledem na potřeby našich klientů.

Velkokapacitní výroba

Z historického hlediska patří česká pobočka k předním výrobcům elektroniky v Evropě. K těmto kořenům se i nadále hrdě hlásíme. Návrh zcela flexibilní, automatizované či manuální velkokapacitní výroby, patří ke klíčovým službám, jež klientům poskytujeme. Unikátní řešení výrobních procesů na míru, touha neustále tyto postupy zlepšovat a analyzovat k dosažení požadovaných kapacit, přesně to jsou hlavní důvody, proč si nás zákazníci volí.

Skladování a logistika

Díky strategické poloze v srdci Evropy a úzké spolupráci s leadery v oboru přeprav, nabízí společnost PEGATRON Czech širokou škálu služeb v oblasti skladování, celních deklarací a distribuce. Pro naše nové i stávající klienty je k dispozici až 18000 m²  temperovaných skladovacích ploch. Zákazníkům rovněž zajišťujeme kvalitní manipulační servis a obsluhu skladu, která úzce souvisí s flexibilní distribucí zboží dle aktuálních potřeb klientů.

Portfolio služeb

K tomu, aby byl obchodní model společnosti PEGATRON Czech úspěšný, je potřeba disponovat vysokou mírou profesionality, širokou škálou dovedností a notnou dávkou inovativního přístupu. Služby našim zákazníkům proto nekončí výrobou, servisem a skladováním. Řada našich klientů s oblibou využívá našich letitých zkušeností v oblasti vývoje software a návrhu designu produktů.

  Kontaktní formulář

  Máte zájem o spolupráci s námi?

  Odesláním formuláře souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.